חברים וחברות יקרים,

ביום הזיכרון ה-70 של מדינת ישראל, אנו מרכינים ראש לזכר הנופלים במערכות ישראל ומשתתפים בצער המשפחות שאיבדו את היקר להן מכל.

יום זה מהווה עבורנו ציון דרך חשוב לקראת הקמת המרכז למלחמת יום הכיפורים, שכן אנו מקווים שעד יום חגה ה- 75 של המדינה, ובמלאת 50 שנה למלחמת יום הכיפורים, נצליח להקים את המרכז, שמטרתו להנחיל את תולדותיה ומורשתה של המלחמה.

כדי להגשים מטרה חשובה זו אנו זקוקים לכל אחד ואחת מכם. ספרו עלינו לבני משפחותיכם ולחבריכם והציעו להם להירשם לעמותה. יחד נקים את המרכז ונשיג מטרה חשובה זו.

 

במהלך שלושת החודשים מאז הקמתה הגשימה העמותה מספר יעדים חשובים:

 

הוגדרה המטרה - "להנחיל את תולדותיה ומורשתה של מלחמת יום הכיפורים לדורות הבאים, להעניק כבוד והערכה ללוחמיה, להנציח את זכר הנופלים, לתת כבוד והערכה למשפחות השכולות, ולשמש אכסניה להמשך המחקר המקיף והחשוב על המלחמה ולקחיה".

רישום - העמותה נרשמה כדין (ע"ר 580658086).

מונו בעלי תפקידים - אוישו ועדות ומונו בעלי תפקידים בתחומים שונים.

הורחב מעגל החברים והתומכים - כיום העמותה מונה כ-600 חברים. אנו מקווים לגדול ולהתרחב במטרה לשכנע את הציבור ואת מקבלי ההחלטות בצורך להקים את המרכז.

איתור משכן למרכז - מתנהלים מגעים עם מספר רשויות מקומיות שהביעו רצון להקים בתחומן את המרכז ונבדקת אפשרות למיזם משותף עם משרד הביטחון.

תקשורת - השקנו אתר אינטרנט http://www.kippur-center.org/, הכולל מידע על העמותה ומאפשר לתרום להגשמת מטרותיה. להרחבת האתר אנו זקוקים לסיוע בחומרים: תמונות, מסמכים וכל מידע רלוונטי אחר הקשור למלחמה והניתנים לפרסום (מבלי לפגוע בזכויות).

זה המקום להודות למתנדבי העמותה שנרתמו להשגת יעדיה.

 

                                                                                                בברכת יום עצמאות שמח,

                                                                                                        הנהלת העמותה

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

  המרכז למלחמת יום הכיפורים ע.ר 580658086. הנוטר 12 תל-אביב, טל' 0525118887  info@kipur-center.org